PONS 21

MOST 21. století

Sbírka „ Hledáme 1000 Marií“ 3 měsíce od vyhlášení

Jsme velmi potěšeni i překvapeni, že po 3 měsících od vyhlášení sbírky můžeme konstatovat, že nebyl ještě všední den, aby na účet nepřišla alespoň jedna částka od dárců. Ani horké léto, ani dovolené, ani povodně nezastavily štědrost lidí směrem k ještě potřebnějším v daleké zemi… K prvnímu srpnu 2013 tak sbírka přinesla 835 173 Kč! Naši přátelé v Mansapuru velmi děkují za vaši štědrost. Jsou si dobře vědomi toho, že se nyní v Evropě nežije úplně snadno, a že zaslané peníze mnohdy znamenají, že se sami dárci musejí uskromnit.

V příštích dnech navštíví Prahu jedna z koordinátorek projektu výstavby školy a zakladatelka dárcovského systému Adopce na dálku v ČR, sestra Maria Goretti SRA. Budeme jí moci osobně informovat o stavu sbírky a našich dalších aktivitách a těšíme se i na informace od ní. Vás budeme následně o celé návštěvě informovat na našich stránkách.

Podle opakujících se plateb lze také konstatovat, že náš Klub přátel PONS 21 má už několik desítek členů. Vyzýváme všechny pravidelné dárce, aby nám jakoukoliv formou sdělili jejich emailové adresy, abychom jim mohli poslat potvrzení o vstupu do Klubu a členské číslo, a dále s nimi naplňovat smysl Klubu přátel.

Přejeme vám příjemný zbytek léta, děkujeme za vaši štědrost a dále se budeme ucházet o vaši přízeň!

Do naší fotogalerie také přibyly nové fotografie z výstavby školy v Indii, která započala letos na jaře. Třeba tyto fotky zaujmou další „Marie“ – najdete je zde!