PONS 21

MOST 21. století

Naše plány na rok 2014

Díky výsledkům sbírky Hledáme 1000 Marií a dalším štědrým dárcům vstupujeme do roku 2014 plni očekávání. Škola v Mansapuru má již vybudované přízemí a s našimi indickými přáteli diskutujeme o tom, co vše ještě bude možné ze zaslaných peněz postavit a co stihneme do začátku jejich školního roku, tj. k 1.6.2014. Naším přáním je, aby se přízemí školy již mohlo začít využívat pro nejmenší žáky z vesnice. Ovšem i v Indii mají stavební povolení, dozory a kolaudace (i když na místě ten pocit vůbec nemáte…), takže nás čeká kromě stavění i vyjednávání s úřady. V Mansapuru s tím mají velké zkušenosti (díky stavbě kostela), a tak budeme netrpělivě očekávat všechny zprávy kolem stavby a vás o tom informovat.

V minulém roce se nám podařilo zajistit pro rok 2014 opět speciální přílohu PONS 21 v Katolickém týdeníku – vyjde začátkem května. Pokud máte nějaká témata, otázky či doporučení, co byste rádi ve speciální příloze četli, neváhejte nám je napsat (spojení jsou uvedena v kontaktech). Za vaše podněty budeme velmi vděčni.

A velmi vděčni jsme i členům našeho klubu, kteří zasílají pravidelné měsíční příspěvky. V únoru bude zasedat výkonná rada PONS 21 a jedním z bodů zasedání je i program pro naše členy v roce 2014. V příštích aktualitách vás o něm budeme informovat a budeme se těšit na společné setkání při akcích PONS 21!